Informacje:

Snoop Dogg zaśpiewa dla "Rodziny Addamsów"

Dodano: Thursday, 12 September 2019 (12:36)

W nowym filmie "Rodzina Addamsów" znajdzie się muzyka autorstwa Snoop Dogga. Artysta nie tylko użyczył swojego głosu filmowemu Kuzynowi To, ale i nagrał na potrzeby animacji utwór "My Family".

Piosenka "My Family", którą Snoop Dogg nagrał przy wsparciu Migosa, Karol G i Rock Mafii, ukaże się w piątek 13 września.

W "Rodzinie Addamsów" Charlize Theron użycza głosu Morticii Addams, Oscar Isaac wciela się w Gomeza Addamsa, a Chloe Grace Moretz portretuje Wednesday Addams. Dodatkowo w filmie grają Finn Wolfhard jako Pugsley Addams, Nick Kroll jako wujek Fester, Bette Midler jako babcia oraz Allison Janney jako Margaux Needler. Elsie Fisher gra Parker Needler, córkę Margaux Needler.

Film przedstawi historię upiornego rodu powołanego do życia przez rysownika Charlesa Addamsa. Cykl komiksów przedstawiających przygody strasznej rodzinki ukazywał się w latach 1938-1988 na łamach magazynu "The New Yorker".

Za reżyserię odpowiadają Conrad Vernon i Greg Tiernan. Scenariusz napisał Matt Lieberman. Film trafi do kin 11 października 2019 r.

Z sukcesem na duży ekran opowieść o rodzinie Addamsów przeniósł Tim Burton z Raulem Julią w roli pana Addamsa. W latach 60. powstał też serial, w którym Gomeza grał John Astin.

Snoop Dogg, to amerykański raper, piosenkarz, aktor i malarz. Do 1998 r. znany jako Snoop Doggy Dogg, a od 2012 roku używa także pseudonimu Snoop Lion w kontekście swojej twórczości reggae i Snoopzilla przy współpracy z muzykiem o pseudonimie Dam-Funk.

W 2015 r. na zaproszenie polskiego rapera Gorzkiego, Snoop Dogg wziął udział w nagraniu piosenki fundacji "Pomaganie jest trendy" pod tytułem "HIT Rappers". W nagraniu udział wzięli także Kurtis Blow, Curtis Young (syn Dr. Dre), PMD, Rakaa (Dilated Peoples), Prodigal Sunn, Kokane, Medusa, Young Nate Dogg oraz śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska-Whiskerd. (PAP Life)