Informacje:

Wyjątkowe, duże zdjęcie kompozytora Briana Tylera - z dedykacją specjalnie dla WOŚP!

Dodano: Monday, 7 January 2019 (10:06)

Na aukcji WOŚP można wylicytować zdjęcie hollywoodzkiego kompozytora Briana Tylera z dedykacją!

Artysta podpisał zdjęcie osobiście na rzecz WOŚP podczas swojego niedawnego koncertu w londyńskiej Royal Festival Hall dnia 25.10.2018. Przedmiot został przekazany w darze na rzecz WOŚP przez największy w Polsce fanowski portal internetowy o muzyce filmowej - Soundtracks.pl.

Zdjęcie jest na papierze fotograficznym o wymiarze 60x40 cm (wys x szer). Autorem fotografii jest hollywoodzka fotograf Joanne Leung. Zdjęcie umieszczono w ramie "IKEA Lomviken" zawierającej passe-partout i metalowe brzegi (obramowanie), oraz metalowe klipsy z tyłu umożliwiające zawieszenie na ścianie. Wymiar całkowity ramy to 70x50 cm (wys x szer). Zdjęcie wraz z ramą jest przedmiotem aukcji. Stan całości idealny.

Treść dedykacji: „Siema! For The Great Orchestra Of Christmas Charity, All the best!”.

BRIAN TYLER to jeden z najsłynniejszych i najpopularniejszych hollywoodzkich kompozytorów muzyki filmowej, gier video i seriali. Wszechstronnie wykształcony multiinstrumentalista i dyrygent, absolwent Uniwersytetu Harvarda. Jest autorem muzyki do filmów Marvela ("Iron Man 3", "Avengers: Czas Ultrona" i "Thor: Mroczny świat"), sześciu filmów z serii "Szybcy i wściekli" i trylogii "Niezniszczalni" Sylvestra Stallone'a. Inne filmy w jego dorobku to m.in. "Rambo 4", "Mumia", "Obcy vs. Predator 2", "Power Rangers", "Wojownicze Żółwie Ninja", "Constantine", "Eagle Eye", "Iluzja", "Nożownik" i "Bajecznie bogaci Azjaci". Jego muzykę możemy usłyszeć również w grach video takich jak: "Far Cry 3", "Assassin's Creed IV: Black Flag", "Call Of Duty: Modern Warfare 3" czy "Need For Speed: The Run". Na potrzeby telewizji skomponował muzykę do seriali "Dzieci Diuny", "Hawaii 5-0", Sleepy Hollow", "Transformers: Prime" i "Yellowstone".

Kompozytor w 2017 roku odwiedził Kraków - był gwiazdą Jubileuszowej Gali w Tauron Arenie w ramach 10. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Tyler zajmuje się też muzyczną działalnością pozafilmową. Jest autorem aktualnej, oficjalnej oprawy muzycznej ligi sportowej Formuły 1. Wcześniej komponował muzykę m.in. dla Amerykańskiej Reprezentacji Olimpijskiej na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczang, oraz narodowego przewoźnika USA - linii lotniczych United Airlines. Występuje również jako DJ pod scenicznym pseudonimem „Madsonik”. Za swoje ścieżki dźwiękowe był nominowany m.in. do nagród Emmy i Saturnów. Prywatnie mieszka w Hollywood, jest wielkim miłośnikiem kotów, luksusowych sportowych samochodów i fanem Formuły 1.
 
Zapraszamy do licytacji i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Link do aukcji