Informacje:

Filharmonia dla Dzieci

Dodano: środa, 30 sierpnia 2017 (10:17)

CO TO ? To projekt dla małych melomanów, ale także dla tych dzieci, którym muzyka klasyczna nie wydaje się jeszcze fascynująca. Muzyka jest jak inny świat, do którego Filharmonia dla Dzieci otwiera szeroko drzwi.

Zróżnicowane tematycznie i wiekowo koncerty wypełnią fascynujące utwory, opowieści o instrumentach, wspólne zabawy i konkursy :) Wszystkie dzieci do domu zabiorą broszurki, a w nich opowiastki, kolorowanki, zgadywanki i zdjęcia - by w domu utrwaliła się zdobyta przez zabawę wiedza.

We wrześniu spotkania z perkusistami!
W październiku saksofony i gitary!
W listopadzie rozśpiewana historia- sopran, alt i śpiewający pies!
Wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane na
FilharmoniaDlaDzieci.pl
 
PO CO? Żeby muzyka niosła radość, otwierała na świat, żeby dzieci uczyły się wzrastać w towarzystwie kultury i czerpać z niej. By odkrywały własne gusta, uczyły się słyszeć i rozumieć, by odkrywały i budowały własny muzyczny świat. By zdobyta wiedza stanowiła nasze bogactwo i mądrość, byśmy podczas koncertów odkryli- jak świetnie możemy się bawić ucząc się muzyki i jak świetnie możemy się bawić ze sobą!
 
 
KTO TO? Autorem projektu jest Anna Szarek- twórczyni i wieloletnia Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku - Koncerty Mistrzów, którego koncerty przez minione 10 edycji obejrzało ponad 40 tys. osób. Wyróżniona  m.in. medalem Zasłużony Dla Kultury Polskiej, oraz Certyfikatem Dobroczynności przez Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą, a dla Dzieci po prostu - Ulubiona Pani.  Ukończyła z wyróżnieniem  grę na wiolonczeli w Akademii Muzycznej w Łodzi, oraz Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie. Wielokrotnie wyróżniana jako artystka i organizator (m.in. jako jedyna w historii dwukrotnie zwyciężyła w Międzynarodowym Konkursie im.Krzysztofa Pendereckiego). Jako właściciel Best Art Promotion i Prezes Fundacji Perła Baroku - tworzy niepospolite wydarzenia artystyczne, oraz koncertuje.
Prywatnie - mama fajnego syna, miłośniczka podróży i książek.

GDZIE? Symboliczne dwie mile od Warszawskiej Pragi, 5 min autem z Targówka, Białołęki, chwila drogi z Marek, Ząbek, Wołomina, a od Zielonki - niemal spacer. Ciut dalej z centrum Warszawy, lecz jednak tylko 16 km. Niedaleko stacja Kobyłka-Ossów, a pociąg podmiejski z Warszawy Wileńskiej jedzie tu tylko 15 min! Dla Dzieci z Kobyłki - po prostu na miejscu. Gościnna i piękna sala Hotelu Gregory przy ul.Napoleona 4 zaprasza.

 
bilety:
symboliczne wejściówki w cenie 12 zł można zamówić mailem lub pod telefonem:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
600-080-157 /Biuro promocji FDD - Ewa/
wszystkie informacje, także stan sprzedaży biletów,  znajdą Państwo na
http://www.filharmoniadladzieci.pl/