Informacje:

Melomaluchy - płyta i zestaw ćwiczeń

Dodano: piątek, 8 grudnia 2017 (09:34)

Płyta „Melomaluchy” zawiera wyjątkową muzykę oprawioną w piękną grafikę. Może być prezentem dla dziecka, lub wygodną „pomocą naukową” dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dziecko w świat muzyki klasycznej.

Proszę posłuchać, poleca Dariusz Stańczuk:

Posłuchaj

To pakiet zawierający: płytę CD ze specjalnie dobranymi utworami dla dzieci, książeczka z opowiadaniami ilustrującymi to, co dziecko usłyszy w każdym z utworów oraz „zeszyt ćwiczeń”, który da rodzinom możliwość wspólnej zabawy z muzyką.

Repertuar i wykonanie muzyki na płycie „Melomaluchy” zostały starannie opracowany przez instrumentalistów ze Stowarzyszenia Musicus. Są to krótkie, przystępne utwory, które w połączeniu z opowiadaniami z książeczki, inspirują wyobraźnie dzieci. Odgłosy zimy, przygody pstrąga, czerwonego jeża, wspólna gra na fortepianie lwa z pajączkiem, przypadki z tańcem wąsatego kompozytora – to wszystko czeka na dzieci i rodziców w „Melomaluchach”.

Wykonawcami muzyki są zaproszeni soliści i muzycy Arso Ensamble. Opowiadania do utworów napisał dziennikarz muzyczny Dariusz Stańczuk, a w grafikę ubrał Freedom for Pixels. Wydawcą jest Centrum Sztuki Mościce, korzystające z dofinansowania publikacji ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Płyta jest dostępna w Centrum Sztuki Mościce.
Zestaw (płyta CD + książeczka + zeszyt ćwiczeń) w cenie 12 zł.
 
Jak kupić płytę przez Internet:
•    Wysłać mail na adres: m.krawiec@csm.tarnow.pl z informacją o chęci zakupu. W mailu należy podać dane do wysyłki oraz liczbę zestawów.
•    Następnie należy dokonać płatności (cena zestawu + koszty przesyłki) na wskazany w odpowiedzi mailowej nr konta bankowego.
•    Zamówienia będą realizowane tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej, po otrzymaniu wpłaty na konto.

Spraw dziecku edukacyjny i piękny prezent na Święta!