Informacje:

Nowoczesny miesiąc miodowy Gwyneth Paltrow

Dodano: Friday, 11 January 2019 (14:19)

Laureatka Oscara Gwyneth Paltrow na swój miesiąc miodowy z Bradem Falchukiem zaprosiła... byłego męża. "To był bardzo nowoczesny miesiąc miodowy" - żartobliwie podsumowała gwiazda.

Niewiele było rozstań tak zaskakujących jak to, gdy w 2014 para Gwyneth Paltrow i leader Coldplay Chris Martin ogłosili koniec swojego 11-letniego małżeństwa, zaskoczeniu, ale też rozczarowaniu fanów nie było końca.

Wkrótce gwiazda poznała Brada Falchuka, z którym pobrała się we wrześniu minionego roku. W okolicach świąt para wybrała się na miesiąc miodowy na Malediwy. Jednak nie byli tam sami...

"Pojechaliśmy na Malediwy i mieliśmy bardzo rodzinny miesiąc miodowy w czasie Bożego Narodzenia" - opowiada aktorka. "Był mój nowy mąż i jego dzieci, moje dzieci, mój były mąż i najlepsi przyjaciele rodziny. To był bardzo nowoczesny miesiąc miodowy" - skomentowała żartobliwie gwiazda.

Brad Falchuk, świeżo upieczony mąż Gwyneth Paltrow, amerykański scenarzysta, reżyser i producent filmowy. wychowuje dwoje dzieci będących owocem swojego poprzedniego małżeństwa z Suzanne Bukinik.

Obecnego męża Paltrow poznał, polubił i zaakceptował jej były mąż, brytyjski muzyk, wokalista brytyjskiego zespołu Coldplay, Chris Martin. Jakiś czas temu gwiazda wrzuciła na swój profil wspólne zdjęcie obu panów podpisane "współczesna rodzina".

Gwyneth Paltrow ostatnio pracowała przy serialu "The Politician". Aktorka skończyła też zdjęcia do filmu "Avengers: Endgame". (PAP Life)