Informacje:

Sharon Stone wróciła do fryzury, którą nosiła, gdy grała w „Nagim instynkcie”

Dodano: Friday, 10 July 2020 (16:32)

Liczni wielbicieli słynnej amerykańskiej aktorki mają powody do zadowolenia. Ich idolka zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów, dzięki czemu znów wygląda jak Catherine Tramell, czyli bohaterka kultowego thrillera erotycznego "Nagi instynkt" z 1992 roku.

„Bardzo dziękuję za moją szczęśliwą fryzurę!” - napisała na Instagramie Sharon Stone pod zdjęciem, na którym pochwaliła się efektami radykalnego cięcia. To spora zmiana w wyglądzie aktorki, która od pewnego czasu zapuszczała włosy, po części z powodu przedłużającej się w USA kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Na wielu filmikach, które Stone zamieszczała w ostatnich tygodniach, widać, że jej włosy sięgają ramion. Często związywała je też gumką, ale jej fryzura błagała już o nożyczki i nadanie nowego kształtu. Nikt nie spodziewał się jednak, że aktorka tak drastycznie zmieni look.

Fani są zachwyceni metamorfozą i twierdzą, że gdzieś już widzieli to cięcie. „Wyglądasz tak samo sexy jak w +Nagim instynkcie+” - napisał w komentarzu pod zdjęciem jeden z fanów gwiazdy, a wielu innych przyznało mu rację. Trudno mu jej odmówić, bo rzeczywiście, choć Sharon Stone wielokrotnie wracała do krótkich włosów, tym razem jej fryzura naprawdę bardzo przypomina tę, którą nosiła jej słynna bohaterka, Catherine Tramell. (PAP Life)