Informacje:

Sylvester Stallone miewa dni, kiedy nie chce mu się wstać z łóżka. Co wtedy robi?

Dodano: Monday, 10 February 2020 (13:01)

Małomówny aktor słynący z ról wielkich wojowników miewa gorsze dni. Pomaga mu wtedy tylko jedna rzecz. Pomaganie innym.

Aktor, jak zawsze, jest bardzo bezpretensjonalny. W swoim poście na Instagramie napisał wprost: "Czasami budzę się i mam ochotę nic nie robić. Odpoczywam. Po prostu. Jeśli ktoś mówi, że ma inaczej, kłamie - taka nasza ludzka natura. Następnie przewracam się, wściekam na siebie i uświadamiam sobie, że niezależnie od wszystkiego powinienem wspomóc "GOAL BANK". Wrócę więc do mojej ulubionej frazy: keep punching" (walcz).

"Goal Bank" to inicjatywa, która wspiera dzieci autystyczne. Prowadzi ją Debbie Singer, nauczycielka, która uważa, że takie osoby są bardzo inspirujące. "Kiedy zaczynałam uczyć, prawie 16 lat temu, brakowało materiałów dydaktycznych, a uczniowie z autyzmem mieli pod górkę. Najpierw więc oni uczyli mnie, czego oczekują. I do tych potrzeb dopasowywałam swoje lekcje" - pisze na stronie Autismeducators.com.

"Teraz moi uczniowie osiągają więcej, niż ktokolwiek by od nich oczekiwał. A ja z podziwem patrzę, jak osiągają sukcesy akademickie, pracując we własnym tempie" - dodaje.

Na założonej przez nią stronie można poprosić o pomoc, gdy wychowanie autystycznego dziecka stwarza problemy. "Jesteśmy tutaj, aby ci pomóc", kończy Debbie.

Zaangażowanie aktora w pomaganie dzieciom autystycznym ma także podłoże osobiste. Na autyzm cierpi bowiem jego młodszy syn, Seargeoh Stallone. (PAP Life)