Informacje:

Urlop w hotelu w kształcie gitary? O tak!

Dodano: Tuesday, 11 June 2019 (10:02)

To pierwszy tego typu hotel na świecie. Hotel w kształcie gitary.

Hotel otworzy swoje drzwi dla gości w październiku, ale już od lipca będzie można rezerwować noclegi. Hotel znajduje się w Hollywood, lecz nie w Kalifornii.
Hotel o kształcie gitary zbudowano w Hollywood na Florydzie, miasteczku położonym niedaleko od Miami.

Inwestycję wartości 1,5 miliarda dolarów realizuje sieć Hard Rock, znana na świecie z restauracji i hoteli, których znakiem rozpoznawczym jest rockowa gitara.

Hotel w kształcie gitary, z lustrzaną fasadą ma 35 pięter i 121 metrów wysokości. Na samej górze budynku znajdują się dwa luksusowe apartamenty, każdy o powierzchni ponad 370 metrów kwadratowych. W sumie w hotelu znajduje się ponad 600 pokoi. Ale wnętrze to jedno, to co ma dziać się na zewnątrz, to drugie.
 
Fasada budynku to również wysokiej rozdzielczości wyświetlacz, a lasery mogą iść w niebo na ponad 6 tysięcy metrów. Sam budynek w sobie jest niesamowity, lecz proszę poczekać na nocny spektakl na budynku - zapowiada Jim Allen, przedstawiciel Hard Rock.

Muzyczne elementy są znakiem rozpoznawczym marki Hard Rock na całym świecie. W Hollywood na Florydzie nie będzie inaczej. Wewnątrz hotelu goście mogą spodziewać się darmowych pokazów z wykorzystaniem światła, dźwięku i wody. Służyć ma temu otwarta sala „The Oculus”. W sali widowiskowej Hard Rock ma z kolei odbywać się rocznie około stu koncertów.

W budynku w kształcie gitary znajdzie się również między innymi 14 restauracji, teatr komediowy, kasyno z 3 tysiącami automatów do gier i ponad 200 stołami dla black jacka.

Częścią inwestycji są również luksusowe wille otoczone wodą, położone w pobliżu hotelu. Wille oznaczone statusem VIP będę oferować gościom dodatkowych serwis i obsługę a także dostęp do prywatnego basenu.

Ile to wszystko będzie kosztować? Na razie nie ujawniono cen noclegów.

O hotelu w kształcie gitary opowiedziała nam Lidia Krawczuk.

Odwiedź też blog naszej korespondentki:

https://amerykaija.pl/