Informacje:

250 numer magazynu „Charaktery”! Pismo świętuje 20 lecie obecności na rynku

Dodano: czwartek, 26 października 2017 (10:06)

27 października do sprzedaży trafiło listopadowe wydanie magazynu psychologicznego „Charaktery”. Jest to już 250 numer pisma, które od 20 lat propaguje psychologię jako naukę, która dostarcza praktycznych umiejętności, ułatwiających nam codzienność.

Od pierwszego numeru „Charakterów”, który ukazał się w lutym 1997 roku, obserwujemy głębokie zmiany w świadomości psychologicznej Polaków. Mamy w tym niebagatelny udział. Od początku istnienia pisma edukacja psychologiczna była naszym zasadniczym celem. Wytrwale i z coraz większym sukcesem pokazywaliśmy i pokazujemy psychologię, jako wiedzę praktyczną i pożyteczną.– mówi Bogdan Białek, założyciel i redaktor naczelny miesięcznika „Charaktery”.  

Główny temat numeru pod hasłem „Koniec i początek” dotyczy rozstań w związkach – kiedy warto walczyć, a kiedy lepiej rozstać się na dobre.

Od kwietnia „Charaktery” wzbogacone są dodatkami, tym razem jest to dodatek „Style życia. Psychologia dla całej rodziny” z tekstami m.in.  Reginy Brett, autorką światowych bestsellerów. Do całego nakładu dołączony został kalendarz na 2018 rok Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” z malarstwem Rafała Olbińskiego, który przed laty ilustrował kolejne wydania pisma. Natomiast  część nakładu „Charakterów”  dostępna będzie z książką  pt. „Na lepszy początek. Jak dobrze kończyć, żeby lepiej zaczynać”.  To już jedenasta odsłona książkowej serii „Jakość Życia”.

Miesięcznik „Charaktery” kosztuje 14,99 zł, a z książką – 24,90 zł. Można go także czytać w wersji cyfrowej, tańszej o połowę. E-wydanie „Charakterów” można nabyć na portalu  www.charaktery.eu i sklep.charaktery.eu. Czytelnicy mają możliwość wykupienia pojedynczego numeru bądź zaprenumerowania wersji cyfrowej na 3, 6 lub 12 miesięcy. „Charaktery” cyfrowe można kupić także na: nexto.pl,  publio.pl, Google Play oraz App store.

Magazyn „Charaktery” liczy 132 strony, ukazuje się w nakładzie 60 500 egzemplarzy.  Pismo wydawane jest  od 1997 roku, jego twórcą i redaktorem naczelnym jest Bogdan Białek.

http://charaktery.eu/