Polecamy:

ESTAS TONNE W POLSCE!

Dodano: czwartek, 8 marca 2018 (12:43)

Gitarzysta, w marcu 2018 po raz pierwszy zawita w Polsce. Trasa Koncertowa obejmuje 4 największe polskie miasta: Warszawa, Wrocław, Kraków i Poznań.

Estas Tonne jest człowiekiem pełnym charyzmy i zaangażowania, który wyraża siebie artystycznie poprzez autentyczne odsłanianie się muzyki. Autentyczność i samopoznanie pomagają mu eksplorować indywidualność dźwięku oraz ukazują przestrzeń stworzoną przez jego źródło. Jest to przestrzeń, która wyłaniając się pozwala słuchaczowi w jednej chwili poczuć swobodę i przepływ oraz doświadczyć transformacji.

Estas Tonne to muzyk pełen mocy i ekspresyjności, który łamie zasady współczesnego show-biznesu. Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości.

Dzięki niezliczonym podróżom po wielu krajach i miejscach, Estas Tonne jest w stanie odnosić się do różnych kultur bez identyfikowania się z żadną nacją czy krajem, ale za to bardziej z bogactwem kulturowym całego świata. Jego muzyka jest więc odbiciem wielu perspektyw i podejść.

Fuzja klasycznej struktury, technik Flamenco, cygańskich korzeni, charakterystycznej muzyki latynoskiej i elektrycznych dźwięków – cała ta różnorodność styli przepływa przez siebie nawzajem, prawie niespostrzeżenie i pojawia się jak niespodzianka w pełnej harmonii strukturze dźwięku. Podczas koncertów dociera do słuchaczy inaczej za każdym razem, ale zawsze w wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju formie i melodii.

TRASA KONCERTOWA

Warszawa 18.03 Teatr Palladium, 19:00
Wrocław 21.03 Hala Stulecia, 19:00
Kraków 25.03 Kino Kijów, 19:00
Poznań 28.03 Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, 19:00

(PP)