Polecamy:

17 życzeń na 17. urodziny RMF Classic

Dodano: Tuesday, 13 October 2020 (15:18)

Już za kilka dni świętować będziemy nasze 17. urodziny. Postanowiliśmy tym razem nie tylko przyjmować życzenia od Was, ale także je spełniać. Zapraszamy do zabawy, która pomoże nam, radiowcom wywołać uśmiech na Waszych twarzach w tych trudnych czasach. Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Chcielibyśmy w dniu urodzin, czyli we wtorek 27 października spełnić 17 Waszych życzeń.
Oczywiście tych, które są w zasięgu naszych możliwości i najchętniej takich, które wiążą się z tym, co robimy na co dzień – czyli z radiem.
Celowo, przynajmniej w tym momencie, nie sugerujemy niczego konkretnego, ponieważ ciekawi jesteśmy Waszej inwencji i Waszego wyobrażenia naszej pracy.

Poniżej znajdziecie formatkę, w którą wpiszcie jedno Wasze życzenie adresowane do nas. Może to być życzenie skierowane do całego zespołu, możecie też poprosić o coś wybranych przez Was dziennikarzy lub naszych stałych współpracowników.

Spośród tych najciekawszych, najbardziej oryginalnych (i możliwych do spełnienia) życzeń, wybierzemy 17 i postaramy się je spełnić w trakcie specjalnych programów w dniu naszych 17. urodzin.
Autorów wybranych przez nas życzeń nagrodzimy zestawami radiowych upominków.

Zatem do dzieła!

Ach! Poniżej znajdziecie też drugą formatkę na wypadek, gdybyście zechcieli ot tak po prostu napisać do nas kilka ciepłych słów z okazji naszego święta.