Polecamy:

Co wyróżnia materace kieszeniowe Hilding Anders na tle innych rodzajów materacy?

Dodano: Tuesday, 8 September 2020 (17:35)

Współcześnie produkowane materace sprężynowe nie mają nic wspólnego ze starymi modelami, w których po kilku latach użytkowania wychodziły na wierzch metalowe elementy i przeszkadzały w komfortowym wypoczynku. To innowacyjne produkty, które gwarantują wieloletnią wygodę i zdrowy sen. Dlaczego warto zainteresować się tym typem materacy?

Co wyróżnia materac kieszeniowy?
Materace kieszeniowe firmy Hilding Anders składają się z całych systemów sprężyn, które umieszczone są w osobnych, materiałowych kieszeniach. Takie rozwiązanie gwarantuje niezależność poszczególnych elementów konstrukcyjnych materaca, dzięki czemu zyskujemy wysoką elastyczność punktową. Oznacza to, że materac idealnie dopasowuje się do poszczególnych partii ciała, optymalnie podpierając kręgosłup i wspierając pełne rozluźnienie mięśni w trakcie snu. Z tego powodu ten rodzaj materacy jest często rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl i polecany również osobom, które cierpią na nawracające bóle pleców.
Technologia sprężyn kieszeniowych to rozwiązanie, dzięki któremu materace są nie tylko ponadprzeciętnie wygodne i stabilne, ale również absolutnie trwałe. Współcześnie wytwarzane sprężyny są wytrzymałe i dodatkowo zabezpieczone przez umieszczenie w materiałowych kieszeniach.  Dzięki temu materac utrzymuje swoje właściwości przez wiele lat, a konstrukcja pozostaje niezmiennie wysokiej jakości.
Ogromną zaletą materacy kieszeniowych Hilding Anders jest też to, że posiadają kilka zróżnicowanych stref twardości (jest ich aż 7!). Inne podparcie jest potrzebne dla kręgosłupa, inne dla ramion, a jeszcze inne dla nóg - dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim jest podział na strefy, materace te mogą zapewnić oparcie, które jest optymalnie dostosowane do poszczególnych partii ciała. Wpływa to bezpośrednio nie tylko na wygodę, ale również zwiększa właściwości prozdrowotne materaca i gwarantuje, że każdego ranka obudzimy się wypoczęci i rozluźnieni.

 

Materace kieszeniowe – dla kogo?
Powszechnie docenione marki materacy, jak Hilding Anders czy Janpol, polecają materace kieszeniowe przede wszystkim parom i osobom, które cierpią z powodu lekkiego snu. Dlaczego? Innowacyjne systemy sprężynowe gwarantują wysoką izolację powierzchni snu – sprężyny uginają się jedynie miejscowo, nie przenosząc odczuwalnych drgań na całą resztę łóżka. Oznacza to, że ruchy wykonywane po jednej stronie materaca, są absolutnie nieodczuwalne przez drugą osobę. Już nigdy nie obudzi cię niespokojny sen partnera!
Co więcej, materace kieszeniowe idealnie sprawdzą się dla osób, które mają problemy z zasypianiem lub częstym wybudzaniem się w trakcie nocy. Stabilna konstrukcja wspomaga przybranie wygodnej pozycji i pomaga ją utrzymać aż do rana. Dzięki temu nie będziesz się już niespokojnie wiercić przez sen, a twoje ciało w końcu rozluźni się i odpręży.
Zdecydowanie polecamy kieszeniowe materace sprężynowe każdemu, kto ceni sobie zdrowy i komfortowy wypoczynek – wygoda zapewniona przez ich innowacyjną konstrukcję jest niepowtarzalna i warta każdych pieniędzy!
*****
Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.