Polecamy:

To już 15 lat…

Dodano: środa, 3 stycznia 2018 (13:17)

W październiku tego roku minie 15 lat odkąd w eterze pojawiło się radio RMF Classic. Początki były trudne – przed nami nikt w Polsce nie zrealizował tego typu projektu, nie mieliśmy skąd czerpać wzorców i doświadczeń. Rynek radiowy patrzył na nas z niedowierzaniem – Mozart i Zimmer, Beethoven i Williams obok siebie? Słynne symfonie i filmowe przeboje w jednym programie? To tak można? My jednak od samego początku wierzyliśmy, że stacja prezentująca tak niezwykły i nietypowy repertuar znajdzie swoich wiernych słuchaczy. I znalazła.

Dziś słucha nas prawie 600 tysięcy osób dziennie i to właśnie Wy – nasi Słuchacze - jesteście dowodem na to, że ta praca miała sens.

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania jubileuszu 15-lecia RMF Classic.

Zaczynamy już teraz, bo przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji – od specjalnych programów i konkursów aż po wielkie koncerty z muzyką filmową. Już niebawem na naszej specjalnej, jubileuszowej podstronie pojawią się pierwsze informacje i oficjalne zaproszenia. Pochwalimy się także tym, co w naszych programach było najlepsze i najciekawsze. Pokażemy Wam też kulisy naszej pracy.  
Z dumą wpisujemy zatem liczbę 15 w nasz logotyp i zapraszamy do radiowej zabawy przy Najpiękniejszej Muzyce Filmowej!  
                                                    

Dyrektor Programowy RMF Classic Paweł Pawlik wraz z Zespołem