Programy w RMF Classic:

Archiwum XV lecia RMF Classic

Specjalnie dla Was, z okazji zbliżających się 15. urodzin RMF Classic, otwieramy ARCHIWUM XV.

Zgromadziliśmy w nim to, co w naszej historii było najciekawsze, najbardziej niezwykłe, a także najzabawniejsze. Opisujemy też najważniejsze wydarzenia, których byliśmy uczestnikami lub organizatorami. Ktoś, kto ma w sobie duszę Sherlocka Holmesa być może odkryje tu nasze najskrytsze tajemnice…

Zapraszamy do wspólnej zabawy w eksplorowanie zakamarków ARCHIWUM XV – najbardziej dociekliwi mogą liczyć na niezwykłe nagrody.

Codziennie – od poniedziałku do piątku – po godzinie 10-tej dostaniecie od nas zadanie znalezienia na stronie ARCHIWUM XV konkretnej informacji. Będzie ona stanowić odpowiedź na pytanie zadane przez prowadzącego. Poszukiwania ułatwią Wam podpowiedzi, które stopniowo kierować Was będą do odpowiedniego miejsca na stronie, w którym znajdziecie tę odpowiedź – to może być fragment tekstu, fotografia lub dźwięk.
Odpowiedź wpiszcie w odpowiednią rubrykę formatki znajdującej się poniżej.
Zwycięzcę tej gry wybierzemy spośród tych, którzy wykonali oba zadania.
Liczymy na Waszą kreatywność, wiedzę i – oczywiście – dociekliwość.

Gra warta jest świeczki – na laureata, którego codziennie wyłonimy w finale zabawy, czekają nagrody, których wszyscy mu pozazdroszczą - to specjalne zestawy urodzinowych upominków od RMF Classic: filiżanki lub kubki, pendrivy, płyty z muzyką filmową, filmowe przeboje na DVD. Oprócz zestawu upominków, do wygrania również mini wieże, słuchawki bezprzewodowe, przenośne odtwarzacze DVD i tablety!

 Każdego dnia prowadzący poinformuje o składzie zestawu, który stanowi nagrodę.

Przykładowy zestaw naszych urodzinowych prezentów :)