Programy w RMF Classic:

Muzyka w roli głównej – urodzinowy konkurs RMF Classic

Od 15 lat gramy dla Was przede wszystkim Najpiękniejszą Muzykę Filmową, a Wy często piszecie do nas, że towarzyszyła Wam ona w różnych, czasem bardzo niezwykłych życiowych okolicznościach. Czasami brzmiała na pierwszej randce, czasami podczas ślubu, czasami na sali porodowej. Bywało, że pozwalała przetrwać zły humor szefa lub teściowej, bywało, że dodawała skrzydeł w trakcie maratonu lub morderczego rowerowego podjazdu.

Ta muzyka właśnie taka jest – nie pozostaje wyłącznie w sali kina czy na ekranie telewizora – staje się częścią naszego życia, elementem naszych emocji.

Chcemy Was prosić o wspólne stworzenie listy takich życiowych przypadków, w których muzyka filmowa zagrała ważną dla Was rolę. Możecie to zrobić bawiąc się z nami jednocześnie w trakcie tego konkursu. Codziennie bohaterem zabawy będzie jeden ze znanych tematów filmowych. Nie od razy zdradzimy z jakiego filmu pochodzi. Będziemy jednak stopniowo podpowiadać na różne sposoby ułatwiając Wam odgadnięcie jego tytułu.

Każdorazowo osoba, która poprawnie rozwiąże zagadkę oraz – to ważne – najciekawiej według nas opisze swoje życiowe doświadczenia z muzyką filmową – otrzyma nagrodę dnia.
Przygotowaliśmy różne zestawy sprzętu, który przyda się do słuchania muzyki. Będzie można wygrać mini – wieże lub słuchawki bezprzewodowe, a także upominki od RMF Classic z limitowanej serii z okazji 15-lecia naszej stacji.

Oficjalny regulamin zabawy znajdziecie tutaj

 

Przypominamy też, że trwa Wielki Plebiscyt na Filmowy Przebój 15-cia RMF Classic, w którym do zdobycia są markowe zestawy kina domowego.

Szczegóły znajdziecie tu: https://www.rmfclassic.pl/15-lat-rmf-classic/plebiscyt,s.html