Programy w RMF Classic:

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów budzi Was w wakacje porcją wiedzy i utrzyma w słonecznym nastroju przez całe lato. Szykujemy smakowity miks ciekawostek, bieżących informacji, kulturalnych propozycji i klimatycznej muzyki.

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów budzi w lecie solidną porcją wiedzy i utrzymuje w słonecznym nastroju przez całe wakacje.

Codziennie przygotowujemy soczysty  miks ciekawostek, bieżących informacji, kulturalnych propozycji i klimatycznej muzyki.

Latem o poranku rozdajemy Wam słuchawki bluetooth RMF Classic w zabawie Jak brzmi ten tytuł? sprawdzając jakie tytuły filmowe, książkowe i muzyczne układają się Wam w głowach z dźwiękowej mieszanki.

Do historii codziennie sięga Maciej Korkuć i z archiwów, kronik i roczników wynajduje dla Was najlepsze Smaczki Historyczne, o których warto wiedzieć.  W każdy wtorek i czwartek zastrzyk wiedzy, czyli Technikę na lato przygotowuje dla Was prof. Ryszard Tadeusiewicz. Od poniedziałku do piątku zaglądamy też do wszystkich miast, w których możecie posłuchać RMF Classic i opowiadamy o najciekawszych wakacyjnych wydarzeniach.

Zawsze w Wakacyjnym Śniadaniu Mistrzów dbamy o to, byście na bieżąco mieli informacje drogowe, znali, tak istotne w wakacje, kursy obcych walut i wiedzieli, o czym pisze prasa. Wakacyjne śniadanie mistrzów to też informacje naukowe, sportowe i codzienny zestaw kulturalnych propozycji spędzania czasu.

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów codziennie od poniedziałku do piątku - od 7:00 do 11:00 w RMF Classic.