Programy w RMF Classic:

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów budzi Was w wakacje porcją wiedzy i utrzyma w słonecznym nastroju przez całe lato. Szykujemy smakowity miks ciekawostek, bieżących informacji, kulturalnych propozycji i klimatycznej muzyki.

Do historii codziennie sięga Maciej Korkuć i z archiwów, kronik i roczników wynajduje dla Was najciekawsze wydarzenia, o których warto wiedzieć.  

W każdy wtorek i czwartek zastrzyk wiedzy, czyli Technikę na lato przygotowuje dla Was prof. Ryszard Tadeusiewicz.

Od poniedziałku do piątku zaglądamy też do wszystkich miast, w których możecie posłuchać RMF Classic i opowiadamy o najciekawszych wakacyjnych wydarzeniach. Zawsze w Wakacyjnym Śniadaniu Mistrzów dbamy o to, byście na bieżąco mieli informacje drogowe, znali, tak istotne w wakacje, kursy obcych walut i wiedzieli, o czym pisze prasa.

Wakacyjne śniadanie mistrzów to też informacje naukowe, sportowe i codzienny zestaw kulturalnych propozycji spędzania czasu. Szykujemy też dla Was poradnik jak radzić sobie z technologią za granicą.

Rozdajemy Wam wakacyjne gadżety RMF Classic w zabawie Dzień dobry, co słychać, sprawdzając jak kojarzą Wam się dźwięki lata.

Wakacyjne Śniadanie Mistrzów codziennie od poniedziałku do piątku - od 7 do 11 w RMF Classic.