Informacje:

Rege-Jean Page nie zagra w drugim sezonie serialu "Bridgertonowie". Netfliks potwierdza

Dodano: Tuesday, 6 April 2021 (12:32)

To informacja porównywalna do tej, że w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" nie pojawi się Samantha. Podobne jest także i to, że rodzi to przypuszczenia, że kolejna część historii nie będzie już tak interesująca. 31-letni odtwórca roli Simona Basseta, księcia Hastings, nie wyjaśniając powodów podjęcia takiej decyzji, zapewnia jednak fanów na swoim profilu instagramowym, że w drugim sezonie intryg nie zabraknie.

Jak informują amerykańskie media, to bardzo smutny dzień dla fanów topowej produkcji Netfliksa. List napisany przez Lady Whistledown, a opublikowany w piątek na profilach instagramowym i facebookowym serialu potwierdził bowiem, że w sezonie drugim nie pojawi się Rege-Jean Page.

„Podczas gdy wszystkie oczy zwracają się na poszukiwanie wicehrabiny lorda Anthony'ego Bridgertona, my żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak brawurowo zagrał księcia Hastings” - można przeczytać w liście. Nie zabrakło też klasycznego zdania: „Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale zawsze będzie częścią rodziny Bridgertonów”.

Ciekawą informacją jest za to to, że Phoebe Dynevor, która grała miłość księcia Daphne Bridgerton, powróci: „Daphne pozostanie oddaną żoną i siostrą, pomagając swojemu bratu w nadchodzącym sezonie towarzyskim".

Czego mogą zatem spodziewać się widzownie? Jeszcze więcej intryg! (PAP Life)