Polecamy:

Przełomowa książka na niepewne czasy, czyli „Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości”

Dodano: Wednesday, 18 November 2020 (16:08)

Jak nowe technologie wpłyną na nasze życie i biznes? Jak podejmować lepsze decyzje w świecie pełnym niepewności? Jakie cechy powinni wzmacniać w sobie liderzy?

Na te pytania odpowiada w swojej najnowszej książce Paweł Motyl, jeden z czołowych ekspertów w zakresie przywództwa, efektywności i technologii, autor przetłumaczonego na wiele języków bestsellera „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, uznany w listopadzie 2019 roku za jednego z Leading Global Coaches podczas gali Thinkers50 w Londynie.

„Świat Schrödingera. Kronika nieprzewidywalnej przyszłości” to przełomowa opowieść o tym, jak poruszać się w świecie niepewności i nieprzewidywalności. To  podróż po przyszłości, która już nadeszła i na naszych oczach zmienia świat. Książka stawia przed czytelnikami sporo pytań, wyrzuca ze strefy komfortu, ale jednocześnie jest bardzo inspirująca, bo daje firmom i zespołom nimi zarządzającymi impuls do obrania lub przemyślenia nowych kierunków rozwoju.

Paweł Motyl dzieli się w książce wiedzą o 8 filarach decydujących o sukcesie lub porażce firm, które można od razu zastosować w praktyce, by osiągać ponadprzeciętne wyniki w każdych warunkach.

W książce nie brakuje tematów związanych z nowymi technologiami. Autor pisze jak nieuchronne przyspieszenie technologiczne wpłynie na nasze życie, na jakie aspekty naszej pracy będzie miało największy wpływ, a także o tym, jak na takie zderzenie być przygotowanym.

To książka dla wszystkich, którzy chcą pewniej i skuteczniej działać w niepewnej rzeczywistości. Recepty na owo przygotowanie znajdą w niej zarówno osoby ze środowisk biznesowych, jak i ci, którzy chcą po prostu podejmować lepsze decyzje pod kątem swojej efektywności osobistej.

Posłuchajcie rozmowy Michała Matusa z autorem książki:

Posłuchaj